IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Komnata Donnora Starka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Eddard Bolton

PisanieTemat: Komnata Donnora Starka   Pon Cze 27, 2016 2:20 pm

Powrót do góry Go down
Eddard Bolton

PisanieTemat: Re: Komnata Donnora Starka   Pon Cze 27, 2016 2:21 pm

29 stycznia 266 AC
Ned wszedł do komnaty młodszego syna Starka. Donnor zajmował się dokumentami, jednak gdy wszedł młody Bolton od razu zwrócił na niego uwagę:
- Lordzie Stark, czy nie przeszkadzam? - gdy młodszy z synów lorda Correna zwrócił na niego uwagę dodał - Sporo słyszałem o Tobie. Podobno jesteś najlepszym szermierzem na Północy.
Powrót do góry Go down
Pan Światła
R'hllor, Serce Płomieni, Bóg Ognia i Cienia

PisanieTemat: Re: Komnata Donnora Starka   Sro Cze 29, 2016 3:09 pm

Donnor Stark podniósł wzrok na jakiegoś chłopca, który właśnie wszedł do jego komnaty. To był chyba jeden z wnuków Boltona, którzy przyjechali ostatnio do Winterfell. Tak... Jak mu było? Domeric? Nie, Domeric to ten większy. Edwyn? Edmure? Eddard? Tak, Eddard wydawało się właściwe.
- Nieszczególnie - odpowiedział chłopakowi. - Miłe plotki, chociaż nie dam głowy za ich słuszność. Czego potrzebujesz chłopcze?
Powrót do góry Go down
http://plio.forumpolish.com
Eddard Bolton

PisanieTemat: Re: Komnata Donnora Starka   Sob Lip 02, 2016 4:37 pm

Eddard spojrzał na młodszego syna Correna i powiedział:
- Nazywam się Eddard Bolton. Oprócz tego, że jesteś świetnym szermierzem, słyszałem także, że zawsze chętnie pomagasz innym. - Spojrzał na Donnora i dodał Mam do Ciebie bardzo dyskretną prośbę. Jestem dość słabym wojownikiem, nigdy nie lubiłem walczyć i byłem raczej pośmiewiskiem na placu ćwiczebnym. Chciałbym  jednak poprawić swoje umiejętności, ale nie zamierzam znowu stać się obiektem drwin innych. Znasz może osobę, która mogłaby mnie dyskretnie pouczyć walczyć?
Młody Bolton był troszkę zawstydzony swoją wypowiedzią.
Powrót do góry Go down
Pan Światła
R'hllor, Serce Płomieni, Bóg Ognia i Cienia

PisanieTemat: Re: Komnata Donnora Starka   Pon Lip 04, 2016 7:27 pm

Donnor zlustrował młodego Boltona wzrokiem. Rzeczywiście wyglądał na niezłe chucherko, niezbyt przypominał wojownika z Północy.
- Rozumiem - powiedział, oceniając jeszcze Eddarda. - Porozmawiaj z naszym dowódcą zbrojnych, Hotherem Casselem, on powinien być w stanie ci pomóc. Szkolił każdego członka mojej rodziny i dość dobrze mu to wychodziło. Jeżeli potrzebujesz dyskrecji to polecam wam boży gaj. Hother nie powinien mieć nic przeciwko, gdy wyjaśnisz mu sytuację, jakby co możesz powiedzieć, że ja cię wysłałem. To wszystko?
Powrót do góry Go down
http://plio.forumpolish.com
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Komnata Donnora Starka   

Powrót do góry Go down

Komnata Donnora Starka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mała Komnata
» Komnata Daeny