IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Edmure Tully <zamordowany>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Edmure Tully

avatar


PisanieTemat: Edmure Tully <zamordowany>   Czw Wrz 08, 2016 9:50 pm

Godność: Edmure Tully

Ród: Tully

Wiek: 13

Miejsce urodzenia: Riverrun

Miejsce i data śmierci: Gorzki Most; 10 czerwca 266AC

Stanowisko/Zawód: Giermek

Wygląd:  Edmure to młodzieniec o długich kasztanowych włosach zazwyczaj spiętych w kitkę na tyle głowy. Posiada niebieskie oczy, choć na lewym oku dostrzegalne jest bielmo. Jest lekko pucaty przez swoje uwydatnione kości policzkowe. Na jego ciele widnieją dwa małe znamiona: jedno pod lewą częścią ust, a drugie zaraz obok. Co normalne w tym wieku, młodzieniec doświadcza zalążków pryszczy na czole. Wzrost sięga 166 cm, posturę prezentuje raczej chudą. Ma długie ramiona i solidne jak na swój wiek dłonie,  co może okazać się zaletą w przyszłych latach gdy zostanie rycerzem.

Osobowość: :Edmure jest żartobliwym i wesołym młodzieńcem. Zawsze, nawet w ciężkich tematach próbuje wyjść jakimś żartem lub uśmiechem na twarzy, co nadaje mu niepoważnego charakteru. Stara się zawsze myśleć, że wszytko wyjdzie na lepsze, dzieli się taką myślą także z innymi. Chłopak jest bardzo posłuszny wobec osób wyższych ,,urodzeniem" i starszych od niego. Zawsze gdy były jakieś spory między ludźmi Edmure starał się ich godzić, a nie stawać po czyjejś stronie. Chłopak także jest bardzo uczynny, lubi pomagać i dawać prezenty ludziom w potrzebie, jeśli tego potrzebują. Edmure także nie jest zbytnio ambitny, myślami krąży wokół tego samego, czyli zostaniu rycerzem i treningowi. Chłopak jest także bardzo troskliwy i związany z rodzinną, dla swej potrafiłby oddać życie. Zauważyć można u niego nieśmiałość do nieznajomych, na wielkie szczęście potrafi się przez nią przełamać choć co innego tyczy się kobiet(Zabawny, Niepoważny, Cholernie Optymistyczny, Ugodowy, Nieśmiały(Zwłaszcza do kobiet), Uczynny, Podporządkujący się, Ciekawy, Oddany, Wierny, Krążący myślami wokół tego samego, Otwarty, Odważny, Rodzinny, Marzy o zostaniu Rycerzem i uwielbia zimę)

Historia: Edmure narodził się dziewiątego czerwca w roku 253 po lądowaniu Aegona Zdobywcy. Panowało wtedy lato, więc pierwsze lata jego życia upływały w beztrosce i zabawie. Wychowywał się on w Riverrun, siedzibie rodu Tullych, toteż życie nie przysporzyło mu szczególnych cierpień. Nigdy nie doświadczył biedy czy głodu, jak to już w zamożnej rodzinie bywa.
Od najmłodszych lat pragnął zostać rycerzem i pod tym kątem był wychowywany. Uczył się szermierki, jazdy konnej, heraldyki, etykiety oraz wiedzy o koniach. Co do ostatniego, nasz bohater ma w pamięci "Nie synu! Nie mówi się czarny! Tylko Kary! Masz szczęście że twój rycerz tego nie słyszy, bo byś dostał" Przyswojenie całej tej wiedzy o koniach przychodziło mu z trudem, ale dzięki swej zawziętości po paru latach w końcu zapamiętał to wszystko. Chłopak od zawsze uwielbiał słuchać opowieści i ballad o rycerzach. Marzył o zostaniu człowiekiem honoru i męstwa, pomagającym biednym, stereotypowym rycerzu zakutym w stal na białym koniu. Nie pozostawał więc bezczynny, trenował więcej niż było od niego wymagane. Szczególnie upodobał sobie walkę na kopie oraz miecze i pod okiem starszych braci, ojca i fechmistrza zgłębiał te tajniki.
Po treningach uwielbiał spędzać czas z rodzinną, czy to na polowaniu czy rozmowie w ogrodach. Ma bardzo bliską więź z młodszą od siebie siostrą oraz starszymi siostrami Marion i Elyaną. Edmure polubił także strasznie starszego od niego brata, bękarta ojca - Edmyna. Najstarsze rodzeństwo było zwykle zdystansowane do niego, ponieważ nie mieli wielu wspólnych zainteresowań. Uznawał go za prawowitego członka rodziny. Uwielbiał słuchać jego historii, bawić się, walczyć na miecze i jeździć konno w jego towarzystwie. Kiedy Edmyn go pochwalał, młodzik czuł się tak dumny, jak to możliwe. Ucieczka starszego brata do Nowej Valyrii pogrążyła go w smutku na jakiś czas, jednakże wtedy zwrócił się z prośbą o nauki do drugiego brata, Gwyna. Z nim jednakże nie współpracowało mu się tak dobrze jak z Edymnem.
Nie zapomnimy także o tym że, chłopak uczył się jak zostać giermkiem, toczył on beczki, czyścił kolczugi i polerował miecze od czego jego ręce i nogi stały się twardsze i silniejsze oraz nabrał olbrzymiej kondycji. Teraz zaczyna się jego czas służby u jakiegoś możnego rycerza... Kto nim będzie, nie wiadomo. "Rodzina, Obowiązek, Honor".

Umiejętności: NIEZWYKŁA SIŁA
WRODZONY REFLEKS
TRESOWANIE ZWIERZĄT (1 poziom)
KULTURA I HISTORIA (1 poziom)
PIEŚNIARSTWO (1 poziom)
HANDEL I ZARZĄDZANIE (1 poziom)
KOPIE
WIELKA WYTRZYMAŁOŚĆ
PAROWANIE
UŻYWANIE ZBROI (Ciężka)
WYKORZYSTANIE ZBROI
WALKA JEDNĄ BRONIĄ (2 poziom)
TARCZA (1 poziom)
MIECZE DŁUGIE/PÓŁTORARĘCZNE (3 poziom)
WALKA WRĘCZ (2 poziom)
JAZDA KONNA (2 poziom)
PRECYZYJNE TRAFIENIE
POTĘŻNY CIOS
CELNOŚĆ
ZWINNOŚĆ
MOCNA BUDOWA
MŁODZIK I
JEDNORĘKI (-1 do walki i -1 do akcji związanych ze zręcznością wykorzystujących ręce)

Wyposażenie: Pełna skórznia z herbem rodowym,
Strój Dworski
Zbroja
Miecz półtoraręczny
Lanca
Tarcza
Osiodłany Koń
Pierścień Rodowy
Sztylet


Ostatnio zmieniony przez Edmure Tully dnia Sob Wrz 10, 2016 6:07 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Pan Światła
R'hllor, Serce Płomieni, Bóg Ognia i Cienia
avatar


PisanieTemat: Re: Edmure Tully <zamordowany>   Sob Wrz 10, 2016 5:47 pm

Akcept (+3PD)
Pan z Tobą!
Powrót do góry Go down
http://plio.forumpolish.com
 
Edmure Tully <zamordowany>
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieśń Lodu i Ognia :: Archiwum :: Archiwum :: Sesja II :: Karty Postaci-
Skocz do: