IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Gwen Hightower

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gwendolin Hightower

avatar


PisanieTemat: Gwen Hightower   Sro Mar 08, 2017 7:12 pm

Godność:
Gwendolin (Gwen) Hightower

Ród:
Hightower ze Starego Miasta

Wiek:
18

Miejsce urodzenia:
Stare Miasto

Stanowisko/Zawód:
Siostra lorda Hightower

Wygląd:
Dziewczyna posiada długie, brązowe włosy które naturalnie falują się lekko. Jej oczy zostały odziedziczone po babci, która pochodziła z rodu Targaryen, więc mają intensywnie fioletową barwę, która przyciąga wzrok innych. Nie jest szczególnie wysoka, ma tylko 160 centymetrów wzrostu, a pod długimi sukniami nosi niewielkie obcasy aby dodać sobie trochę wzrostu. Nie jest przesadnie gruba, ale nie popada też w skrajne wychudzenie. Jest raczej przeciętnej budowy, krągła w odpowiednich miejscach. Nosi się adekwatnie do majątku swojej rodziny, jej stroje są bogato zdobione i uszyte z najlepszej jakości materiałów specjalnie dla niej, podobnie sprawa ma się z biżuterią i innymi ozdobami.

Osobowość:
Gwendoline jest bardzo spokojna i opanowana. Jest to dziewczyna o czystym i szczerym sercu, która dobro swoich bliskich stawia ponad swoje własne. Jej ukochana matka nauczyła ją tego, aby dbać o najuboższych i utrzymywać dobre stosunki ze służbą, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy to ty znajdziesz się w potrzebie i do kogo będziesz musiała wyciągnąć rękę. W Starym Mieście Gwendoline jest dobrze znana, posiada reputację dobrodusznej i pomocnej. Niejednokrotnie wraz ze swoją matką rozdawały prostaczkom jedzenie czy odzienie, ponieważ obie czerpią przyjemność z prac charytatywnych. W zamku dziewczyna także jest powszechnie lubiana, zarówno przez służbę i pracowników zamku, a także przez rodzinę. Utrzymuje dobry kontakt ze wszystkimi, jest niczym promyk słońca który rozświetla pomieszczenie kiedy tylko się w nim znajdzie. Dziewczyna jest dobrze wyuczona i elokwentna, ma szczególny talent do rozmawiania z innymi, niezależnie od pochodzenia. Na zamku na sporo adoratorów, jednak pozostaje obojętna im wszystkim jak do tej pory.

Historia:

Dzieciństwo

Gwendoline urodziła się rok po swoim najstarszym bracie. Jej matka pomimo tego że kochała swojego pierworodnego, cieszyła się bardzo z córki, ponieważ bardzo pragnęła dziecka tej płci. Gwendolin oraz Garth spędzili najmłodsze lata wychowując się razem i bawiąc się razem, z czasem dołączył do nich ich młodszy brat Garlan, a później reszta rodzeństwa. Ostatecznie ich mateczka wydała na świat piątkę dzieci, z którymi Gwen bardzo blisko zżyła się od najmłodszych lat. Ich dzieciństwo upłynęło w dostatku i szczęściu, nic im nigdy nie brakowało.

Lata nastoletnie

Około dziesiątego roku życia zakończyła się ich sielanka dziecięca. Lord Gerold posłał swoje dzieci na lekcje czytania i pisania, a także kazał im się uczyć wysokiego valyriańskiego. Gwendolin nie była wyjątkiem, musiała przejść przez cały proces nauki i w bardzo szybkim czasie była biegła w piśmie i czytaniu. Wszystkie dzieci czytały Siedmioramienną Gwiazdę oraz inne popularne dzieła, ponieważ musiały posiąść także wiedzę o królestwie i otaczającym ich świecie. Gwendoline miała możliwość nauki szermierki lub strzelania z łuku, jednak odrzuciła tę możliwość, uznając, że damie nie wypada się obchodzić z bronią, co zresztą doradziła jej matka. Zamiast tego uczyła się śpiewać, szyć i haftować, a także pobierała lekcje dobrego wychowania i etykiety dworskiej. Z czasem nauczyła się popularnych tańców dworskich oraz zachowań, które obowiązywały na dworze.

Czasy obecne

Śmierć ojca wpłynęła na wszystkich Hightowerów bardzo negatywnie. Gwendolin była zdruzgotana, ponieważ od tego momentu ich rodzina była niekompletna. Pozostali także to przeżywali, ale ona chyba najbardziej ze wszystkich. Przez tę sytuację jeszcze bardziej zżyła się z matką oraz braćmi a także siostrą, zacieśniając ich relacje.
Przejęcie władzy po jej ojcu przeszło dość swobodnie, więc ich życie nie uległo jakiejś drastycznej zmianie. Z czasem jej brat zaręczył jej młodszą siostrę oraz dwójkę młodszych braci, w efekcie wydając ich za mąż po krótkim czasie od obiecania. Ją jednakże ominął ten los, a ona chociaż nie rozumiała do końca dlaczego, cieszyła się z takiego obrotu sprawy. Nie pytała brata dlaczego nie wydał jej jeszcze za mąż, ale była mu wdzięczna że mogła spędzić czas z rodziną w Starym Mieście nieco dłużej nim będzie musiała wyprowadzić się do domu męża, szczególnie że nadchodzi wojna, z której nie wszyscy Hightowerowie mogą ujść z życiem.Umiejętności:
Geniusz (7)
Dar przekonywania (3)
Dyplomacja 4 (10)
Uwodzenie 3 (6)
Kultura i Historia 1 (1)
Jazda konno (1)


Wyposażenie:
Komplet strojów
Przedmioty codziennego użytku
Złoto
Powrót do góry Go down
Pan Światła
R'hllor, Serce Płomieni, Bóg Ognia i Cienia
avatar


PisanieTemat: Re: Gwen Hightower   Sro Mar 08, 2017 11:25 pm

Akcept (+4pkt.)
Pan z Tobą!
Powrót do góry Go down
http://plio.forumpolish.com
 
Gwen Hightower
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieśń Lodu i Ognia :: Archiwum :: Archiwum :: Sesja II :: Karty Postaci-
Skocz do: