IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Corwyn Flowers

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Corwyn Flowers

avatar


PisanieTemat: Corwyn Flowers   Sro Mar 15, 2017 9:00 pm

Godność:
Corwyn

Ród:
bękart rodu Greenhill, czyli Flowers

Wiek:
22

Miejsce urodzenia:
Uplands, Reach

Stanowisko/Zawód:
Złodziej, Szpieg, Zabójca

Wygląd:
Corwyn jest przeciętnego wzrostu i budowy mężczyzną. Jedną z nielicznych rzeczy, która go wyróżnia to jego gibkość i zwinność, którą posiada od dzieciństwa. Ma dość ciekawą mieszankę genów, po swoim ojcu, który był Dornijczykiem kamiennym o ciemnej cerze, a matką która ma rysy i wygląd bardziej pasujący do Reach. Posiada długie ciemne włosy, które czasem splata z tyłu głowy, by nie przeszkadzały. Oczy są koloru ciemnej zieleni. Jest średnio zbudowany. Potrafi sporo unieść, albo wspiąć do ciekawych miejsc nie dostępnym dla innych, ale nie jest żadnym wybitnym siłaczem. Dzięki tym kształtom jest w stanie przecisnąć się przez sporo miejsc. Na plecach widnieje wiele blizn, które pozostały mu po niezliczonych karach.

Osobowość:
Corwyn jest cichym człowiekiem. Uważa, że każdy czyn powinien zostać wykonany dobrze i nie winien być powtarzany kilkukrotnie bezcelowo. Dlatego też nigdy się nie odzywa niepytany, a nawet gdy go pytają potrafi zignorować. Ma bardzo niską samoocenę i daje sobą pomiatać co najprawdopobnie wynikło z braku ojca i braku miłości ze strony matki. Brał złe wzorce osobowe od ludzi ulicy z którymi się zadawał i nie raz otrzymywał od nich po łbie, a dalej się z nimi zadawał i uczył złych nawyków i zachowań. Mało obchodzą go inni jeśli nie ma w tym żadnego interesu. Natomiast jeśli ma interes, oraz otrzyma jakiekolwiek korzyści, a już szczególnie majątkowe to jest gotów za nie zginąć. Nawet gdy ktoś mu złoży korzystniejszą propozycję to odmówi jej, bo jest wierny umowom.

Historia:
Corwyn jest synem jednej z sióstr lorda Greenhilla i dornijskiego barda. Pewnego razu ten przyjechał do jej rodzinnego miasta i ją uwiódł co się skończyło Corwynem. Dziecko było pogardzane w rodzenie dość mocno i było dowodem hańby jakiej się dopuściła młoda dama. Zapewniła mu dość minimalne warunki w Uplands. Zabiegał o uwagę matki wieloma sposobami, ale ona po prostu nim gardziła. Wujkowie i reszta rodziny też starała się go unikać, a przy większych obiadach rodzinnych nawet gdy go dopuszczano to gardzono nim otwarcie i nazywano pomyłką. Szybko nauczył się, że świat jest okropny, a ludzie są jego najgorszym elementem. Idei bogów nigdy pojąć nie mógł, bo jak tak wszechpotężna istota może patrzeć na tyle plugastwa na świecie? Stwierdził, że jako iż świata naprawić nie umie to będzie działał tylko dla swojego dobra. Z powodu bycia bękartem nie uczył się walczyć wraz z resztą dzieci, ani nie uczono go innych dworskich czynności. Miał bardzo dużo wolnego czasu i talentu do wpadania w kłopoty. Bardzo szybko zaczął się zadawać z szajkami złodziejaszków, którzy wykorzystywali jego urodzenie i dostęp do komnat szlachty, by ją okradać. Sam też dostawał procent spory z grabieży, który przeznaczył na smakołyki i kiedy jeszcze częściowo wierzył w naprawę świata to rozdawał biednym. Gdy został nakryty wymierzono mu mnóstwo kar w tym cielesnych i zajęto nauką czytania i pisania,  która szła mu dość opornie.
Potem nauczył się wymykać innym jeszcze lepiej, by wrócić do swoich kompanów zbrodnii,  którzy mieli do niego pretensje,  że dał się wykryć i ukarać. Wśród rzezimieszków nauczył się wielu nikczemnych sztuczek i jak posługiwać się sztyletami i nożami, bo wiadomo, że na miecze itp biedaków nie stać.
Będąc czarną owcą, ale mimo wszystko wychowywaną w zamku dorastał i dalej kradł rzeczy,  oraz wspinał się po gzymsach. Gdy nakrył go jeden z rycerzy to dostrzegł jego talenty i postanowił je wykorzystać w ramach akcji wywiadowczych dla dobra Reach i w końcu zrobienia czegoś ku sławie rodu. W końcu wybuchła wojna na którą ruszył wraz z swą rodziną, oraz armią Hightowerów, by działać w cieniu.  

Umiejętności:

Wrodzone (-4)
-Niespotykana zręczność (-7)
-Szaraczek (+3)

Wyuczone (-24)
-Ukrywanie IV (-10)
-Sztylety III (-6)
-Kultura i historia I (-1)
-Jazda konna I (-1)
-Zwinność (-2)
-Otwieranie zamków II (-3)
-Kradzież kieszonkowa I (-1)
-Uniki (-2)


Wyposażenie:
-Zestaw wytrychów
-Zestaw trucizn
-Nóż
-Pięć sztyletów
-Skórzane ubranie z małymi stalowymi elementami
-Ubrania


Ostatnio zmieniony przez Corwyn Flowers dnia Sob Kwi 01, 2017 3:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Marion Tully
Królowa Rebeliantka, Dekoratorka Wnętrz
avatar


PisanieTemat: Re: Corwyn Flowers   Sob Kwi 01, 2017 3:38 pm

Akcept (+2 PD)
Powrót do góry Go down
 
Corwyn Flowers
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieśń Lodu i Ognia :: Archiwum :: Archiwum :: Sesja II :: Karty Postaci-
Skocz do: