IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Poszukiwania współgraczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Viserys Targaryen
Smok Czerwony

PisanieTemat: Poszukiwania współgraczy   Czw Kwi 30, 2015 6:46 pm

Jeśli ktoś z was poszukuje graczy do postaci swoich sióstr/braci/rodziców/kompanów/wrogów/itp. to ten temat jest idealnym miejscem gdzie możecie to ogłosić. Piszcie propozycje zgodne z drzewami genealogicznymi i zdrowym rozsądkiem.
Powrót do góry Go down
http://plio.forumpolish.com/t334-komnata-viserysa#4562
Quellon Greyjoy.
Wygnany Kraken

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Czw Kwi 30, 2015 7:10 pm

Poszukuję Dagona Morskiego Płaszcza, mą prawą rękę, o dalsze info pisać na pw!

Poszukuję także brata Stana Crabba, takiego Littlefingera, lub któregoś z jego dwóch synów i córki.
Powrót do góry Go down
Torkund Wilczy Kieł

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Czw Kwi 30, 2015 7:48 pm

Poszukuję brata Torkunda Wilczego Kła - magnara Thennu. Torek ma 25 lat, brat może być kilka lat młodszy Very Happy Pisać na priv
Powrót do góry Go down
Robert Baratheon
Jednogodzinny Król

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Czw Kwi 30, 2015 8:14 pm

Ja poszukuję młodszego rodzeństwa (brata/dwóch sióstr) bądź brata i siostry od strony wujka Very Happy Pytać na priv
Powrót do góry Go down
Myrielle Targaryen
Królowa Pająków

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Nie Maj 03, 2015 5:18 pm

Poszukuję męża, Rhaegara Targaryena. Regał ma 26 lat, jest także młodszym bratem króla, więc znajduje się w kolejce do korony. Obojętne mi jest, czy będzie milutki, czy nie, najważniejsze, by był inteligentny i kochał żonę, z którą ma dobre relacje. Chęć zdobycia Żelaznego Tronu również jest mile widziana Smile
Powrót do góry Go down
Belthasar Bolton
Twórca Płaszczy; Detektyw Bolton

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Wto Maj 05, 2015 2:27 pm

Poszukuję tak mniej więcej wszystkich brakujących lordów północy, a przede wszystkim mojego byłego przydupasa Ralofa Darkwatera, którego nobilitowałem i wysłałem, żeby zbudował sobie zamek.
Powrót do góry Go down
Khal Rakaggo

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Wto Maj 12, 2015 4:13 pm

Poszukuję trzech braci krwi (dla zachęty każdy ma khalasar 4000 wyjców) Wink
Powrót do góry Go down
Leyton Hightower

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Nie Cze 07, 2015 6:21 pm

Przyjmę do rodziny.
-Hightower

A tak poważniej to szukam chętnych do wcielenia się w nieobsadzone postacie oraz do ożenku z wolnymi.
Powrót do góry Go down
http://devisto.wordpress.com
Alveaenerle

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Nie Cze 14, 2015 6:46 pm

Szukam zabójcy, który nauczył mnie jak byłam mała tego szlachetnego zajęcia Very Happy miło by było gdyby miał brodę xD
Powrót do góry Go down
Roger Bittersteel
Śmieszna Noga

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Sob Maj 21, 2016 12:46 am

Poszukuję żony >>wstępnie Visenya ale do zmiany jakby co<< Blackfyre. 18 latka, ładna, zgrabna. 2 miesiące po ślubie, niekoniecznie tym z miłości - do ustalenia. Powinna tak jak Roger lubić podróże, choć nie musi. Ale wtedy no będzie się nudzić podróżując z nim. Tak jak mówię, wszystko do dogadania Very Happy
Powrót do góry Go down
Elyana Tully
Wi(śl)edźma, Kapłanka Księżyca, Pani Rolnego

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Sob Maj 21, 2016 1:50 am

Dumny ród Tullych, zwanych tutaj też Śledzikami, poszukuje członków swojej rodziny!

Poszukiwani:
*lord Hoster - głowa rodu i nasz kochany papa Śledź
*jego żona, Anya Piper - mama Śledź
*brat bliźniak Elyany - dziedzic Śledź
*najmłodszy brat - młody Śledź
Powrót do góry Go down
Marion Tully
Królowa Rebeliantka, Dekoratorka Wnętrz

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Czw Maj 26, 2016 6:24 pm

Poszukiwany:

Obiekt westchnień, który umili ostatnie chwile na padole panieństwa... Bez szczęśliwego zakończenia oczywiście, bo obowiązek zapewne niedługo do ołtarza iść :f

Zgłoszenia na PM.
Powrót do góry Go down
Samuel Norton
Ręka Śledźmy

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Pon Cze 06, 2016 9:49 pm

Poszukiwany!

Ktokolwiek. Kompan, wróg, dama, etc.
Ktokolwiek do wspólnej "przygody" lub spiskowania.

Miło by było gdyby taki ktoś napisał do mnie PW.
Powrót do góry Go down
Hans Lightbringer

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Wto Cze 28, 2016 6:06 pm

Poszukuje członka do mojej kompani, lub osobę chętną do pomocy we wprowadzeniu małych zmian w Meeren. Głównie chodzi o postać, która potrafi się dogadywać i lubi działać z cienia. Więcej info na PW.
Powrót do góry Go down
Laura Redwyne

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Sro Cze 29, 2016 12:00 am

Poszukuję grona znajomości dla Laury.

Tak żeby nie zaczynać gry od zera nikogo nie znając, poszukuję osób, które Laura poznała w przeszłości. Najbardziej prawdopodobne byłyby znajomości z Reach, ale nie ograniczam się do tej krainy. Moja KP była dość otwarta a historia ogólna więc przyjmę wszelkie relacje ;)

Aczkolwiek jeśli ktoś chciałby zacząć nową, niezaczętą jeszcze relację to też jestem otwarta na propozycje.

PW.
Powrót do góry Go down
Tormar Długi Kieł

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Sro Cze 29, 2016 8:12 pm

Dumny Król za Murem poszukuje wspaniałej wojowniczki, która przyłączy do niego swoje plemię, zaś w nocy zagrzeje miejsce przy jego ognisku!

Więcej info na priv
Powrót do góry Go down
Hoster Tully.
Kłamczuszek, Święty Mikołaj

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Pon Wrz 26, 2016 10:24 am

Poszukiwany chętny do adopcji postaci lorda Dorzecza, Androsa Brackena. Gwarantuję intrygi, łowienie ryb oraz przymuszanie swoich dzieci do małżeństwa Wink
Powrót do góry Go down
Jaing Skirata
Dobry Ziomek Jaing, Położna

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Nie Paź 30, 2016 11:41 am

Plany zakapturzonego jegomościa z ponadprzeciętnymi umiejętnościami oraz najemnego kusznika sprowadzają się do utworzenia Gildii Podróżników. Plan ten zakłada podróże drogą morską, a flota jest dopiero na etapie... zbierania na nią funduszy. Poszukiwany? Pan/pani kapitan naszego flagowca! Wymagania? Ano niestety są i to nieco rygorystyczne. Potrzebujemy kogoś wprawnego w dowodzeniu, znającego się na wszelakim terenie, a najlepiej umiejącego się też nieco potargować. Takowa osoba musiałaby też przyjąć do wiadomości, że decyzje byłyby podejmowane wspólnie. Profit? Zwiedzenie najdalszych zakątków mórz i oceanów poprzetykane przygodami. Naturalnie od czasu do czasu schodzilibyśmy na kontynent załatwić kilka spraw.
Powrót do góry Go down
Olyvar Oakheart

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Sob Cze 03, 2017 11:10 pm

No potrzeba dodatkowej pary rąk. To moja pierwsza postać na tym forum. Ba, nie będę kłamał - w wiedzy o uniwersum jestem świeży. Nie czytałem książek, a serial oglądałem pobieżnie. Uczę się na bieżąco, a potrzebuję kogoś ot tak. Do fabuły wspólnej. Ponieważ nie zacząłem robić niczego szczególnego jeszcze, tematyka fabuły jest dla mnie dowolna. Mogę się dopasować, a jak trzeba to nawet i wymyślić. Te poszukiwania kieruję głównie do osób, które mają wolne postacie i wolny czas, by popisać. Ja zaś odpisuję z dość wielką częstotliwością.

Powrót do góry Go down
Rhys Bolton

Przydomek : Rhys Czerwony; Rhys Kościany

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Pon Cze 05, 2017 7:16 pm

Planuje drzewko rodowe Boltonów, jako że dobieram sobie właśnie postać z owej familii.

Jeśli ktoś też jest chętny grą w tym rodzie, prosiłbym o kontakt do końca tygodnia na to konto :V. Ustalimy co i jak.
Powrót do góry Go down
Quellon IV Greyjoy

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Czw Sie 10, 2017 2:27 pm

No... Poszukuję chętnych do grania Żelaznymi, bo trochę głupio tak samemu ich prowadzić do zwycięstwa w imię jedynego słusznego Utopionego Boga. W ofercie proponuję łupienie, grabienie, palenie, gwałcenie, rabowanie, złoto, Morskie Żony i mnóstwo nowych drakkarów - i to wszystko za darmo!
Szczególnie polecam lordów Żelaznych Wysp, jak Harlaw, Botley, Goodbrother czy Drumm lub mojego młodszego braciszka Marona Greyjoya.
Powrót do góry Go down
Tom Rzeźnik

Przydomek : Rzeźnik

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Pią Sie 11, 2017 11:10 am

Wraz z Maelysem Blackfyre poszukujemy chętnych do wspólnej gry Bandą Dziewięciu. Jak wiecie chcemy osadzić Blackfyre na Żelaznym Tronie, więc rozgrywka zapowiada się na prawdę ciekawie.
Najbardziej zależy mi na wcieleniu się w:

* Samarro Saan, Ostatni Valyrianin - Sławny pirat z rodu sławnych piratów.
Ostatnio wraz ze Starą Matką podbił Stopnie i pełni rolę jej doradcy. Jednakże wkrótce może obrócić się przeciwko Królowej Piratów i samemu władać Stopniami.

* Liomond Lashare, Lord Bitew - Sławny kapitan Panów Wojny.
Maelys z pomocą Tyrosh zdobył dla niego Myr, w którym już sprawuje rządy. Oczywiście wyzwaniem dla tej postaci będzie utrzymanie swojej władzy w Myr oraz jednoczesna pomoc Blackfyr'eowi.

* Ser Derric Fossoway, Zgniłe Jabłko - Wygnaniec, rycerz o złowrogiej reputacji.
Podpadł Tyrellom, dlatego też musiał zbiec do Essos. Z Westeros zabrał swoich wiernych przyjaciół, którzy są rycerzami, a więc są bardzo silni. Na razie zajmował się poszukiwaniem chętnych najemników i utrzymaniem porządku w Obozie Bandy Dziewięciu. Derric ma chrapkę na Cider Hall, a kto wie, może i na sam Wysogród.

* Dziewięciooki - Kapitan Wesołych Towarzyszy.
Wraz z Maelysem i Liomondem wyruszył na Myr, które przy wsparciu Tyrosh podbili. Ta postać jeszcze nie określiła swoich celów. Za pewne liczy, że po podboju Żelaznego Tronu Blackfyre ofiaruje mu jeden z większych zamków.
Powrót do góry Go down
Rickard Stark

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   Wto Sie 15, 2017 1:32 pm

#makestarksgreatagain

Sprawa jest prosta, szukam Starków! Kuzynów, wujów, ciotek i sióstr ciotecznych! Wszystkich, którzy dumnie noszą nazwisko Stark. Nowy Namiestnik Północy potrzebuje rady bardziej wprawionych w boju wujów i kuzynów, którzy pomogą młodemu wilkowi.  Naprawdę przyjmę wszystkich bardzo gorąco! Dla leniuszków wstawię też odnośnik do drzewa genealogicznego Starków.

Starkowie:

Specjalne poszukiwania na Lyarrę Stark, która od kilku miesięcy jest żoną lorda Starka. Całą relację z chęcią ustalę z osobą zainteresowaną, mam już w głowie jakiś wstępny zarys tego jak mogłoby to między nimi wyglądać, ale jestem gotowa się dogadać. Poza tym no halo! Która nie chciałaby zostać Królową Północy? Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukiwania współgraczy   

Powrót do góry Go down

Poszukiwania współgraczy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 3 aktywnych graczy; Stanek_, M1krus, crreeyz - podanie
» Zaginiony wspólnik
» Potwierdzenie zdarzeń biblijnych przez współczesną naukę