IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Administracja miasta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Administracja miasta   Wto Maj 05, 2015 12:34 pm

Duży budynek, w którym pracują ludzie odpowiedzialni za zarządzanie przestrzenią w mieście. To tuja można zlecić budowę, bądź kupić już istniejące domostwo, warsztat czy inną nieruchomość.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Re: Administracja miasta   Wto Maj 05, 2015 12:59 pm

TAJEMNICZY MĘŻCZYZNA

15 Luty 226 AC

Tajemniczy mężczyzna z blizną na twarzy wszedł do budynku administracji miasta w obstawie dwóch mięśniaków. Skierował się do pierwszego pokoju z chęcią wykupienia straganów i kuźni, których właściciele zostali zamordowani podczas uczty w burdelu... Dzień dobry, chciałbym kupić budynki po zamordowanych niedawno handlarzach i kowalach. To co się stało jest niewyobrażalne, niech Siedmiu weźmie ich pod swoją opiekę... rzekł przesadnie religijnie, choć nie wierzył w żadnych bogów. Jego jedyną wiarą była moneta, im więcej ich miał, tym bardziej był pobożny. Zarządca dzielnicy zmierzył go wzrokiem... Dobrze, ale wie pan, że w tamtej okolicy doszło kilka razy do napadów na tragarzy... Tajemniczy uśmiechnął się i zrobił pewną siebie minę... Słyszałem o tym, myśli pan że dlaczego ci dwaj za mną chodzą..? wskazał na obstawę... A dlaczego tak pan chce wykupić ich miejsca..? Zostali podobno zamordowani, to nie wróży nic dobrego... nie odpuszczał biurokrata. Mężczyzna z blizną zachował spokój... Mam niedaleko dwa swoje zakłady... skłamał... Nie pogardzę kilkoma nowymi i straganami, na których będę sprzedawał swoje towary. Ich śmierć może i była dziwna, ale... zbliżył się do zarządcy... Dowódca Złotych Płaszczy mi pomoże. Nikomu miałem o tym nie mówić, ale... Pan wydaje się być godnym zaufania... skomplementował mężczyznę. Zarządca ciepło się uśmiechnął, przybysz kontynuował... Otóż w pobliżu tych kuźni i straganów będą kręcić się strażnicy w przebraniach, chcemy zrobić zasadzkę... pokiwał przekonująco głową... Dlatego potrzebne są mi te warsztaty... Jednak nie wezmę ich za darmo... Zapłacę 1/3 ich wartości, aby nie było to podejrzane. Przecież te budynki straciły teraz na wartości, po tym jak ich właściciele zostali zamordowani, a w okolicy dochodzi do napadów... Zarządca pokiwał głową na potwierdzenie... Niech Pan powie jak się nazywa, muszę to zapisać... Wie pan, to potrzebne niestety... rzekł biurokrata. Tajemniczy natychmiast skłamał... Waymar Royce... nazywam się Waymar Royce i rozumiem, taka pana praca... nieznacznie się uśmiechnął. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności tajemniczy ruszył ku wyjściu... Do widzenia i powodzenia w handlu i złapaniu tych bandytów. Niech Siedmiu ma pana w opiece... pożegnał go zarządca.
- Pierdolić Siedmiu. Ci bandyci byli opłacani przeze mnie. Mam to co chciałem... nie sądziłem, że tak łatwo pójdzie... Może wykupię niedługo całą dzielnicę... Naiwny ten zarządca... Jeśli rządzący tym krajem są tak samo głupi, to niedługo zasiądę na żelaznym tronie. A przynajmniej dostanę jakiś zamek... pomyślał z rozbawieniem nie odpowiadając. Po wyjściu z budynku skierował się na ulicę żelazną...
Powrót do góry Go down

Administracja miasta
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Brama do północnej części miasta
» Ruiny miasta - "Limbo".
» Przedpola miasta
» Przedpola Miasta