IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Korytarze Wewnętrzne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Robb Reyne
Czerwony Kot

PisanieTemat: Korytarze Wewnętrzne   Nie Maj 10, 2015 8:57 pm

Korytarze i tunele wydrążone wewnątrz i pod wzgórzem, łączą wszystkie podziemne części fortecy Czerwonych Lwów.
Powrót do góry Go down
Rosh Tarth
Fuck the King, Rzeźnik z Ashford, Mistrz Czatowych Opowieści

PisanieTemat: Re: Korytarze Wewnętrzne   Nie Maj 10, 2015 9:40 pm

10 kwietnia 226AC

Tak, więc, weszli do środka zamku, który zrobił niebywałe wrażenie na burzowcu. Robić twierdzę wewnątrz góry, niesamowite. Szedł co jakiś czas patrząc w okół.
- Doprawdy niebywałe, nigdy jeszcze w swym życiu nie spotkałem się z taką architekturą. Chyba zaczynam ci zazdrościć pani. - powiedział posyłając uśmiech damie. Nagle usłyszał, echo kroków nadchodzących od przodu. Niebawem ujrzeli głowę rodu Reyne oraz jego przyszłą żonę z rodu Sarsfield. Ugiął głowę wciąż trzymając młodą lwicę pod rękę. Przecież, to typowe zachowanie dla wychowanych lordów.
-Lordzie Reyne, Leady Sarsfield. Miło was widzieć w tym jakże pięknym dniu. Właśnie twa piękna siostra panie, oprowadza mnie, po waszym zacnym zamku. - Posłał uśmiech parze.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Re: Korytarze Wewnętrzne   Nie Maj 10, 2015 10:01 pm

Roslin grzecznie zaprowadziła Lorda Rosha do twierdzy i oprowadzała po kamiennych korytarzach.
- Cóż... dawniej była to pierwsza kopalnia rodu Reyne'ów. Po wyczerpaniu zasobów złota i srebra nasi przodkowie postanowili zamienić stare szyby oraz sztolnie na korytarze, komnaty, magazyny oraz wspaniałą salę balową. Jak widziałeś Panie, zewnętrzna część zamku wygląda na niewielką... - Kiedy tak opowiadała, zza zakrętu wyłonił się jej brat ze śmiejąca się Jayne Sarsfield. Robb ładnie dobrał Reynaldowi żonę.
- Witaj, Lordzie Tarth - odpowiedział Reynald patrząc zerkając na trzymającą Rosha pod rękę Roslin. Nie umknęło mu też, że skomplementował jego siostrę. - Mam nadzieję, że podoba ci się w naszym zamku. Wiele pokoleń Reyne'ów drążyło te korytarze. A teraz wybacz nam, jednak muszę zająć się narzeczoną.
Na odchodne Lord Reyne posłał Roslin spojrzenie. Dziewczyna uśmiechnęła się do brata, aby dać mu znać, że rozumie o co chodzi i poprowadziła gościa dalej korytarzami w stronę septu.
- Teraz pokażę ci sept Panie, a w drodze może opowiesz mi jak wyglądają Ziemie Burzy i Tarth?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Korytarze Wewnętrzne   

Powrót do góry Go down

Korytarze Wewnętrzne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1