IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Komnaty Lorda Reyne'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Reynald Reyne

PisanieTemat: Komnaty Lorda Reyne'a   Pią Cze 05, 2015 4:58 pm

20 maja, 226 AC

Kiedy Reynald się obudził, w głowie jeszcze trochę brzmiało mu po winie i głośnej muzyce, która towarzyszyła weselu. W jego umyśle kłębiła się jeszcze jedna myśl:
Nigdy więcej pokładzin...
Ten zwariowany zwyczaj najpewniej dawał dużo radochy gościom, ale żadna zdrowa na umyśle istota nie chciałaby być noszona na rękach na golasa aż do łóżka. Na szczęście stres związany z pokładzinami nie zepsuł nocy poślubnej i Reynald z Jeyne skonsumowali związek. Lord miał nadzieje, że żona wkrótce da mu syna. Starszy z braci Reyne'ów nie miał w sobie dużych pokładów empatii, ale doskonale rozumiał, iż dziewczyna może być przesztraszona, a nawet może go nienawidzić za konflikt Castamere z Sarsfield, no i za to polityczne małżeństwo.
- To w jaki sposób nasze rodziny się połączyły to przeszłość. Zostawmy to w niepamięć. Ważne jest teraz, że jestem twoim mężem, a ty moją żoną. Dla moich poddanych jestem stanowczy i twardy, ale nie mogę być zimny cały czas. Nie przed wszystkimi. Dla mojej rodziny jestem kochającym synem i bratem. A teraz ty także jesteś Reyne. Dla ciebie również chcę być kochającym mężem. Nasze dzieci połączą rody Reyne'ów i Sarsfieldów. Będziemy razem do końca naszych dni, więc postarajmy się żeby były to jak najlepsze dni. - Powiedział tamtej nocy do Jeyne i pocałował ją. Nigdy nie podejrzewał, że się tak otworzy przed kimś spoza rodu. Chyba piękna Jeyne naprawdę wpadła mu w oko.
Jego żona teraz spała słodko, więc nie chciał jej budzić. Dał jej tylko delikatnego całusa w policzek i zaczął się ubierać. Jak codzień dla lorda Castamere pracy było co niemiara, a poza tym by kurtuazji stała się zadość należało zająć się pozostałymi po ślubie gośćmi. Przemył jeszcze ciało wodą z miednicy i już miał wychodzić ze swoich komnat gdy drzwi same się otworzyły. Do pokoju wszedł maester Corion z listem z Królewskiej Przystani.
Gdy tylko Lord Castamere otworzył pieczęć i przeczytał list wiedział, że to nie będzie łatwy dzień.
Powrót do góry Go down

Komnaty Lorda Reyne'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Komnaty Lorda Kosiarza Pyke
» Robb Reyne
» Reynald Reyne
» Komnaty Rhaegara Targaryena(R.I.P.) i Myrielle Targaryen