IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mor Mag Wun Tun Dur

PisanieTemat: Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela   Nie Sie 09, 2015 12:17 pm

First topic message reminder :

Wilczaki to niewielka miejscowość, pełna ludzi twardych i wytrwałych, nawet jak na standard mieszkańców Północy.
Położona jest ona na południowy wschód od Ostatniego Domostwa, na brzegu Ostatniej Rzeki.

Ostatnio zmieniony przez Mor Mag Wun Tun Dur dnia Pon Sie 10, 2015 6:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Mor Mag Wun Tun Dur

PisanieTemat: Re: Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela   Nie Sie 30, 2015 6:25 pm

Olbrzym chwycił wronę za ramiona i podniósł go tak, aby nie schylając się spojrzeć mu w twarz. Maluch był dokładnie tak dobrym wojownikiem jak oczekiwał tego Mor Mag. Tylko czy powinien go za to wyzwanie wynagrodzić czy dobić?

Dlaczego ty chce umrzeć? - zapytał olbrzym. Ty mógł ruszyć ostrzec maluchów. Ty mógł szkodzić mamutom. Ty ostatni, tak. Ale ty nie zniszczony był. Ty rzucił wyzwanie, ja musi zabić wyzwanie. Ty wie, ty stąd. Ale ja zadowolony. Ja szanować twoje wojownikowanie.

Wódz odstawił pokonanego, rannego i niezdolnego do walki Ostatniego Strażnika na ziemię.

Ty wybierze. Ty związany i jeniec jedzie z nami nieść wolność czy ty pójdzie ze złamana ręce? Mor Mag Wun Tun Dur Wyzwoliciel strzaskał przysięgę wrony. Ty już nie wrona. Ty wolny człowiek. Głupi, wolny człowiek który rzucił wyzwanie Mor Mag Wun Tun Durowi.

Ja chce uczyć się od ciebie. Ty zdolny. Ty pokonany, ale ty umie wiele. Ty zdecyduje co zrobi ze swoją wolnością
- rzekł wódz, zdzierając czarny płaszcz ostatniego brata z Nocnej Straży.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Re: Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela   Sob Wrz 05, 2015 4:57 pm

- Nigdy! Nigdy nie pójdę z wami! Złożyłem przysięgę i jej nie złamię! Lepiej zabij mnie teraz, albo wrócę po ciebie i odbiorę ci życie! Będę cię tropił do kresu twoich dni i zniszczę wszystko co spróbujesz stworzyć! I oddawaj mój płaszcz kudłaty skurwysynie!
Zbrojmistrz nie lękał się śmierci. Już raz umarł, ale bogowie powrócili go do życia, aby wypełnił swoją misję. Zawiódł... ale przynajmniej pokazał tym śmierdzielom, że nie poddadzą się bez walki i jeśli zginą, to na własnych warunkach.
Powrót do góry Go down
Mor Mag Wun Tun Dur

PisanieTemat: Re: Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela   Nie Wrz 06, 2015 10:19 am

Ty głupi, ty nie wrona. Ja zerwał przysięga wron. Król zza Muru zerwał wszystkie wrony. Ty mógł żyć. Ja uwolnił ty. Ale ty głupi, ty chce umrzeć. Mor Mag Wun Tun Dur Wyzwoliciel da śmierć. Mor Mag Wun Tun Dur Wyzwoliciel nie pozwoli aby wrony powróciły i odebrały wolność nieklękaczom. - mówił powoli i wyraźnie. Wrony są przecie znane ze swojej głupoty poza polem walki. A pojedynek już się skończył.

Wielki wódz uniósł wronę nad głowę i zaryczał:
On chciał zmusić nas do klęczenia. On chciał odebrać wolność. Mor Mag Wun Tun Dur dał wolność, której NIKT NIE ODBIERZE! - i na tym, mniej więcej, kończyła się jego znajomość języka maluchów. Na szczęście tłumacz, bard i agenci byli pod ręką. Zaczęli więc tłumaczyć i poprawiać kolejne słowa olbrzyma.

Wielki wódz Mor Mag Wun Tun Dur Wyzwoliciel daje wam brata z Nocnej Straży. Daje go wam abyście go zabili, abyście odpłacili Nocnej Straży za zabieranie waszego jedzenia. Odpłaćcie mu za to że był mieczem, który zabijał wolność za każdym razem, gdy próbowała ona przedostać się przez Mur. Odpłaćcie mu za każde kłamstwo, jakie opowiadano o dzikusach zza Muru! Odpłaćcie mu!

Czarny Brat został rzucony pomiędzy ludzi, jednak przedtem olbrzym połamał mu ręce. Nawet śmiertelnie ranny mógłby przecie zabić wielu wolnych ludzi, a to zamiast podnieść morale mogłoby je zdruzgotać.

Po tej krótkiej przerwie wielki wódz zarządził dalszy marsz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela   

Powrót do góry Go down

Przemarsz Mor Mag Wun Tun Dura Wyzwoliciela
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2