IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Przedpola Zamku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Przedpola Zamku   Pon Gru 28, 2015 6:38 pm

3 września 226AC - noc

Łucznicy (7,5%) Orika, osłaniani przez tarczowników wypuścili salwę w stronę zamku, a za nią kolejne. Nie pokazali się jednak z dobrej strony, a wręcz przeciwnie. Żelaźni Ludzie (110%) natomiast w żadnym razie nie napierdalali tak jak ludzie z Północy. Napierdalali o wiele lepiej... Lecące z murów pociski z zabójczą celnością trafiały ludzi z Niedźwiedziej Wyspy, posyłając ich dziesiątkami na ziemię.

Siły:
 
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Wto Gru 29, 2015 4:34 pm

- Jak do kurwy nędzy strzelacie ! Lepiej by te strzały wypuścili ochotnicy, którzy nigdy nie trzymali łuku ! Jeszcze raz ! Pokażcie co potraficie, bo nikt z Nas nie wróci żywy do domu ! Nie zamierzam wracać z pustymi rękami ! - Orik wykrzykiwał kolejne komendy, a drużyna wsparcia nadal czekała na atak żelaznych z zamku. Może się odważą wyjść z zamku... nieźle Nas teraz potraktowali... - Pomyślał Niedźwiedź.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Wto Gru 29, 2015 7:49 pm

Zagrzewani do boju okrzykami swego lorda, łucznicy (102,5%) szyją teraz o wiele celniej. Żelaźni Ludzie (45%) wciąż odpowiadają ogniem, jednak nie czynią już takich szkód.

Siły:
 
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Sro Gru 30, 2015 12:29 pm

- Dawać ! Dawać ! strąćcie te ścierwa ! - Krzyczał Orik.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Sro Gru 30, 2015 3:33 pm

Łucznicy (97,5%)* z Północy kontynuowali dobry ostrzał. Natomiast Wyspiarze (35%) starają się odpowiedzieć, jednak nie są tak dobrymi strzelcami. Z zamku wyleciał kruk, który kierował się na Pyke. Nocne chmury skryły go skutecznie przed oczyma ludzi z Północy, którzy nie byli w stanie go zestrzelić.

Siły:
 

_______________________________________________________________________
*+0,5 za tarczowników
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Sro Gru 30, 2015 3:57 pm

- Kontynuować ostrzał! - Wykrzyknął Orik i z pomocom jednego tarczownika udał się do obozu.
- Brać ten taran w takim stanie jakim jest, zebrać ludzi i napierdalamy na bramę. - Powiedział Niedźwiedź do jednego z oficerów.
- Ludzie ruszać się! - Krzyczał. - Hej Wy tam! Bierzcie taran i zapieprzać pod bramę. - Zwrócił się do sześciu mężczyzn.
- Dobra... Plan jest taki... Pierwsza grupa 3/4 tarczowników i łucznicy którzy podchodzą pod bramę najszybciej jak mogą. Ze sobą biorą oni belki wraz z drewnianym grubym blatem i przy bramie tworzą prowizoryczną tarcze, która będzie broniła przed strzałami i kamieniami. Następną grupą, która ruszy zaraz po tarczownikach i zrobionej przez nich robocie to taran wraz z ostatnią ćwiartką tarczowników... Co się dalej potoczy to tylko Starzy Bogowie wiedzą... Do roboty ! - Powiedział do zebranych oficerów w obozie. Zaraz po tym sam wyruszył z tarczownikami pod bramę, aby pomóc w konstrukcji tarczy.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Pon Sty 04, 2016 12:26 am

Natarcie nieprzyjaciela trwało, jednak Lord Blacktyde nie wydawał żadnych specjalnych rozkazów. Szczerze mówiąc nie wiedział za bardzo jak, wiadro pomyj byłoby lepszym dowódcą... Łucznicy Północy (60%) wciąż zasypywali zamek strzałami, a Żelaźni odpowiadali ogniem (45%). Taran (17,5%) ledwo ruszył, a doznał niewielkiego problemu z kołem, przez co trzeba było go naprawiać i dopiero po dłuższej chwili ruszył w stronę bramy.

Siły:
 
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Pon Sty 04, 2016 5:08 pm

- Szybciej z tym taranem! Chcecie, aby nas powybijali!? - Krzyczał będąc nie za bardzo zadowolony z obrotu sprawy.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Wto Sty 05, 2016 2:09 pm

Taran (77,5%) podjeżdża pod bramę i uderza we wrota, które odpowiadają skrzypnięciem, jednak wciąż stoją. Łucznicy (80%) z Żelaznych Wysp zasypują oddziały pod murami gradem strzał, a wojownicy z Północy odpowiadają już mniej skutecznie (45%). Taran mocno uderza w odrzwia, które jęknęły niepokojąco. Kolejne uderzenie wyłamuje bramę, która pada z hukiem na ziemię. Żelaźni Ludzie (65%) rzucają się, aby bronić wejścia do twierdzy, skutecznie odpierając wojowników z Niedźwiedziej Wyspy (10%). Lord Blacktyde (40%) prowadzi swoich ludzi, zabijając kilku wrogów. Orik (85%) jako jedyny z synów Północy radzi sobie dobrze, powalając Żelaznych. Brama pozostaje jednak niezdobyta.

Siły:
 


Orik, jak nie masz co pisać to na czacie lub priv daj znać MG, to zrobimy po prostu kolejną turę, żebyś nie musiał zmuszać się do jednolinijkowych postów.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Wto Sty 05, 2016 3:30 pm

Łucznicy (90%) Żelaznych Ludzi wciąż sypią z murów strzałami. Natomiast ich wojownicy dzielnie odpierają (85%) ataki zbrojnych z Północy (70%). Łucznicy (15%) z Niedźwiedziej Wyspy nie są zbyt skuteczni. Mormont (120%) wciąż prowadzi swoich ludzi dając dobry przykład, ale jak widać nie za bardzo chcą go naśladować. Blacktyde (50%) ma małe problemy, jednak wychodzi bez szwanku.

Siły:
 
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Wto Sty 05, 2016 4:29 pm

Blacktyde (40%) nie radzi sobie w bramie i przytłoczony ludźmi z Północy (85%) pada. Ludzie z Niedźwiedziej Wyspy biorą go jako jeńca. Żelaźni Ludzie (15%) załamują się, wpuszczając wroga na dziedziniec... Mormont (115%) wciąż prowadzi swoich wojowników, siekąc Żelaznych z przodu. Łucznicy (40%) Północy wymieniają się ostatnią salwą z Żelaznymi (40%).

Siły:
 

Ciąg dalszy --->  Tutaj
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   

Powrót do góry Go down
 
Przedpola Zamku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przedpole Zamku
» Przedpola miasta
» Przedpola Miasta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieśń Lodu i Ognia :: Archiwum :: Archiwum :: Sesja I :: Żelazne Wyspy :: Blacktyde :: Zamek Blacktyde-
Skocz do: