IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Sala tronowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Orik Mormont

PisanieTemat: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 7:29 pm

"*"
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 7:30 pm

Żelaźni bronili się dzielnie trzeba było im to przyznać, lecz pod niedźwiedzią łapą każdy upadnie i w końcu musiało to nastąpić.
- Opustoszyć skarbiec i zabrać wszystko co ma jakąkolwiek wartość, następnie załadować na okręty i przygotować je do wypłynięcia! - Krzyknął Orik do swoich ludzi. Zaraz po tym wszedł do sali tronowej i zasiadł na miejscu byłego Lorda Blacktyde.
- Przyprowadzić tą szumowinę - Powiedział do oficera. Po chwili przed tronem stanął pojmany Lord ze skrępowanymi rękoma. Po jego bokach stało dwóch żołnierzy.
- Więc tak... Twój zamek upadł i od ciebie będzie zależało co stanie się z tobą i z nim. Nie jestem skory do myślenia, więc poproszę Ciebie, abyś podał mi warunki twojej kapitulacji. Jeżeli mi się nie spodobają... hmmmm... to zobaczymy co będzie. Aaa.... i jeszcze jedno... przed Panem wypada klęczeć. - Uśmiechnął się i machnął lekko ręką w geście rozkazu uderzenia drzewcem włóczni w kolano pojmanego.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 7:30 pm

Blactyde upadł na kolana, uderzony przez żołnierzy z Północy. Nie złamał się jednak i splunął na buty Orika.
- Pierdol się psie - warknął. - Jestem Żelaznym Człowiekiem, nie będę kapitulował przed taką kupą gówna jak ty. Oby podobały ci się nasze lochy, gdy ostatnio zwiedzałeś je ze swoimi zawszonymi bękartami, bo wkrótce znowu tam traficie.
Blcktyde zaśmiał się ochryple.
- Nie widzieliście tego kruka, który kryjąc się pod nocnym niebem wyleciał na Pyke, co? Wkrótce nasi bracia spalą twoją wyspę i tym razem nie będą tak delikatni jak ostatnio!
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 7:31 pm

Niedźwiedź wstał z tronu podenerwowany. Podszedł do Blacktyd'a.
- Po pierwsze nie jestem psem tylko NIEDŹWIEDZIEM kurwo z kamieni! - Powiedział po czym wyciągnął miecz i głowicą uderzył go w twarz, tak że aż padł na ziemie.
- Myślisz, że kurwa obchodzi mnie jakiś kruk!? Mówiłem i to wyraźnie jeżeli nie spodobają mi się twe warunki kapitulacji to zobaczysz co będzie... Więc dopuściłeś do tego... - Wziął głęboki wdech i pomyślał chwile.
- Straż! Przytrzymajcie to zwierze. Zaraz zrobię z tego dziewkę. - Powiedział donośnie. Żołnierze trzymali go nie ruchomo na ziemi, a Niedźwiedź zrobił swoje - Ściągnął mu spodnie i uciął co nie co. Po wykonanej robocie rozkazał strażnikom go podnieść i wsadził mu jego części intymne do ust, po czym wrócił na tron i usiadł.
Jeżeli nie zemdlał powtórzył pytanie odnośnie kapitulacji, jeżeli tak... podciął żelaznemu gardło i poszedł nadzorować grabież zamku.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 7:39 pm

Lord Blacktyde... zemdlał... Jego gardło zostało również szybko poderżnięte. Zanim jednak Orik zdążył odejść jeden z jego ludzi zapytał:
- Panie, a co z jego rodziną i innymi jeńcami?
Zbrojni niecierpliwie czekali na decyzję swojego lorda.
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 7:47 pm

Kiedy Orik znalazł się tuż przy wyjściu ze sali usłyszał głos swoich żołnierzy i odwrócił się.
- Aaaa... Te ścierwa... Wszystkich co przeżyli związać i załadować na okręty... Urządzimy na Niedźwiedziej Wyspie niezłą zabawę. - Uśmiechnął się na koniec.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Wto Sty 05, 2016 8:02 pm

Po godzinie całe złoto Blacktyde'a było załadowane na statki, tak samo jego rodzina, domownicy oraz wzięci do niewoli ranni żołnierze, a także trochę chłopstwa, które schroniło się w zamku, a nie ukryło poza nim. Flota Niedźwiedziej Wyspy mogła wypływać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   

Powrót do góry Go down

Sala tronowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala Tronowa
» Sala tortur.
» Sala balowa