IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Wody Północy (Zachód)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Wody Północy (Zachód)   Sro Sty 06, 2016 2:04 pm

9 września 226AC

Okręty Mormontów powoli wracały do domu, niestety dla nich, na wysokości Kamiennego Brzegu dogoniły ich drakkary z Żelaznych Wysp. Piraci byli spragnieni krwi po ataku na swoich braci, najwyraźniej porażka nie złamała całkiem ich ducha... A przynajmniej nie złamała go, gdy atakował ich ktoś z krainy jeszcze biedniejszej niż ich kraina. Dzioby okrętów dzieci Utopionego Boga pruły fale, wkrótce miały dosięgnąć statków Północy.

Żelaźni Ludzie: 24 drakkary z 1200 żołnierzami
Mormont: 12 galer, 5 drakkarów z 315 zbrojnymi
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

avatar


PisanieTemat: Re: Wody Północy (Zachód)   Sro Sty 06, 2016 7:37 pm

W pewnej chwili przybył zasapany oficer z wiadomością o zbliżających się okrętach wroga.
- Żelaźni... Dogonią nas... Jakie są rozkazy Panie ? - Powiedział
- Kurwa a jednak nas dogonili... Nie uciekniemy im... Ustawić okręty w szyku obronnym. Na pierwszych okrętach, które przyjmą cios tarana zostawcie przywiązanych żelaznych, ale tak aby ich mogli zobaczyć... Jeżeli się zatrzymają podejmę rozmowę z ich dowódcą. - Powiedział podenerwowany Orik. Po czym czekał na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Wody Północy (Zachód)   Czw Sty 07, 2016 9:22 pm

Żelaźni Ludzie nie mieli zamiaru się zatrzymać, drakkary nie miały zamiaru również taranować - ponieważ nie miały taranów - i szybko zbliżały się do okrętów Północy. Kiedy żołnierze zobaczyli co się dzieje rzucili się do balist (75%), stracili jednak trochę czasu, a załogi statków były ubogie, co utrudniało ostrzał. Jednak na dno poszły dwa drakkary, a jeden doznał niewielkich uszkodzeń. W tym momencie wystrzelili łucznicy (75%) wyspiarzy, a ludzie z Północy (25%) odpowiedzieli, chociaż marnie... Gdy statki na siebie wpadły, Żelaźni (75%) przystąpili do natychmiastowego abordażu. Wojownicy (40%) Północy walczyli, ale nie mogli wytrwać nawały grabieżców. Sam Orik (60%)* prawie został ranny, jednak udało mu się szczęśliwie uniknąć ciosu.

Siły:
 


____________________________________________________________________-
*+0,5 Długi Pazur
Powrót do góry Go down
Orik Mormont

avatar


PisanieTemat: Re: Wody Północy (Zachód)   Czw Sty 07, 2016 10:19 pm

Balisty wystrzeliły zatapiając dwa wrogie okręty, lecz to nadal było za mało. Drakkary wroga przybliżały się, lecz jednak nie taranowały, bo nie miały tarana. Kurwa... Myślałem, że Drakkary Żelaznych mają tarany. - Pomyślał i po chwili zaczął sposobić ludzi do nadciągającej batalii. Żelaźni wlali się jak fala, która nie chciała ustąpić. Widocznie za bardzo Niedźwiedzie zaszły im za skórę. Po paru chwilach Orik zorientował się, że nie ma szans utrzymać wszystkich okrętów.
- Wycofać się na ostatnie dwie galery! Tam będziemy się bronić! - Wykrzyczał Niedźwiedź
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Wody Północy (Zachód)   Czw Sty 07, 2016 11:53 pm

Orik (110%) radzi sobie teraz o wiele lepiej, posyłając do grobu kilku Żelaznych Ludzi. Także jego wojownicy (80%) zmobilizowali się do walki, odpychając grabieżców (15%). Walka jest zaciekła, jednak przewaga Wyspiarzy może o niej zadecydować.

Siły:
 
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Wody Północy (Zachód)   Sob Sty 09, 2016 6:09 pm

Żelaźni Ludzie (70%) napierają na zbrojnych z Północy bez litości. Obrońcy (40%) muszą ustąpić... Orik (45%) cudem unika zranienia.

Siły:
 

Orik (75%) samotnie stawia już opór Żelaznym Ludziom (15%) wycofując się powoli na dziób. Niedźwiedź (55%) stawia dalej zaciekły opór Żelaznym (50%), jednak otoczony zostaje przywalony masa ludzką i przygnieciony do pokładu.

Siły:
 

Żelaźni Ludzi odnaleźli dwudziestu rannych wśród swoich, a także piętnastu z Północy. Żelaźni Ludzie postanowili wziąć do niewoli zarówno Orika jak i jego ocalałych ludzi. Zostali związani i wrzuceni pod pokład. Później ruszyli w kierunku Wyspy Niedźwiedziej, splądrować ją jeszcze raz...
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Wody Północy (Zachód)   

Powrót do góry Go down
 
Wody Północy (Zachód)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bimber
» Gdy nadchodzi noc... [Spades i Akane]
» Joshua - Victoria 17.09.2865, grubo po północy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieśń Lodu i Ognia :: Archiwum :: Archiwum :: Sesja I :: Północ-
Skocz do: