IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Przedpola Zamku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Przedpola Zamku   Sro Mar 02, 2016 10:30 pm

28 sierpnia 226AC - ranek

Oddziały Arrynów po długiej nocnej jeździe dotarły pod Seagard. Z początku siły w zamku były zaniepokojone, jednak wysłani pod wrota gońcy szybko wyjaśnili sytuację i powiadomili o pilnej potrzebie wysłania kruka do stolicy, aby poinformować króla o zdradzie Lorda Freya. Niestety, Lord Mallister nie zapomniał niedawnej* śmierci swego ojca i odprawił posłów z Doliny, deklarując poparcie dla Lorda Bliźniaków. Mógł lepiej to rozegrać, bo to nie honor kierował jawną odmową...
Wojownicy z Doliny nie przyjęli takiej odmowy i zdrady lekko. Postanowili zająć zamek siłą i zdobyć przechowywane tam zapasy, kruki oraz lepsze pozycje.

__________________________________________________________
*+2 Frey zabrał nam część ziem jako "rojalista"
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Pan życia i śmierci
avatar


PisanieTemat: Re: Przedpola Zamku   Pią Mar 11, 2016 1:39 pm

29 sierpnia 226AC

Po dniu plądrowania okolicznych wiosek w celu zdobycia narzędzi i budowaniu drabin oraz tarana, rycerze Doliny w końcu postanowili uderzyć na Seagard. Taran (100%) szybko zbliża się do wrót i uderza w nie, jednak nie rozbija bramy. Drabiny (90%) zostają podstawione szybko i sprawnie, a rycerze Doliny (35%) ruszają po nich na górę. Łucznicy (40%) Mallistera ostrzeliwują napastników, a zbrojni (65%) odpychają próbujących zdobyć przyczółek na murach agresorów.

Siły:
 

Taran (30%) dalej zmaga się z bramą twierdzy. Rycerze (55%) odpychają zbrojnych (35%) i zdobywają przyczółek na murach zamku. Łucznicy (95%) zadają w tym czasie krwawe straty napastnikom.

Siły:
 

Walki trwają, a część rycerzy jest na murach, gdy zwiadowcy sił Doliny donoszą o pojawieniu się wojsk Freya. Rycerze postanawiają się wycofać. Szybko zaczynają opuszczać mury i wycofywać się do obozu. Łucznicy (60%) Seagardu posyłają w tym czasie kolejnych pięćdziesięciu rycerzy do Siedmiu Piekieł. Ludziom z Doliny udaje się wyruszyć prawie w ostatniej chwili, ale pędząc na południe unikają starcia z siłami Bliźniaków.

Siły:
 
Powrót do góry Go down
 
Przedpola Zamku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przedpole Zamku
» Przedpola miasta
» Przedpola Miasta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieśń Lodu i Ognia :: Archiwum :: Archiwum :: Sesja I :: Dorzecze :: Seagard-
Skocz do: